Се изнајмува/продава
1 €
06.09.2022 12:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

168 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Даљан кула бр. 2

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со дворно место во Охрид, населба Даљан кула бр. 2
075563037

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ivana
Потврден огласувач
075563037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам