1 / 12
VW GOLF VI 2.0TDI 110KS HIGHLINE 2010GOD FULL
7.000 €
7.100 €
Денес 13:00

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF VI 2.0TDI 110KS HIGHLINE 2010GOD FULL OPREMA!
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
KOLATA E FABRIKA BEZ NITU EDNA ZABELESKA!
SMENETO KOMPLET NOV SET, NAPRAVENO SERVIS!
4X NOVI GUMI
2X KLUCA
180.000KM
DOZVOLENA PROVERKA KADE SAKATE!
CENA 7100€
PROSTOR ZA DOGOVOR SAMO NA LICE MESTO!
078-844-013

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zan
Потврден огласувач
078844013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам