1 / 11
Citroen C-Crosser
По Договор
10.08.2022 22:51

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C-Crosser

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2012
4WD
Manual
🇨🇭🇨🇭

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам