1 / 12
VW GOLF 1.9 TDI 105 COMFORT 2007 PREKRASEN
1 €
22.07.2021 12:24

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PREKRASNO VOZILO KAKO NOVO
KOMPLETNO ISPRAVNO
PERFEKTEN MOTOR
PREKRASEN ENTERIER


NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GR
Потврден огласувач
072229667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам