1 / 7
Prikolki vo Gradiste
1.500 МКД
13.04.2022 15:31

Охрид / Охрид

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Se izdavaat prikolki vo Gradiste,Cena 1500 mkd od den.
Kontakt 078266728

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Divna
Потврден огласувач
078266728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам