1 / 12
Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka
25 €
Денес 14:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2121

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ohrid

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apartmanot e opremen so kujna,wc,TV,klima parking so video badzor
Tel za kontakt: 076949068
076949068

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
076949068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам