1 / 9
BARAM CIMERKA ZA VO STAN CENA MNOGU POVOLNA
По Договор
08.03.2022 17:50

Битола / Битола

Baram cimerka za vo stan. Stanot se naogja vo blizina na Pedagoski fakultet i Visoka Medicinska skola. Zgradata ima kompleks prodavnici, apteka, salon za ubavina, a odsprotiva e novata poshta, marketot Vero i Jumbo i noviot pazar.
Kompletno e opremen.
Cena mnogu povolna.

Mirjana
075 829 029

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
075271457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам