1 / 12
Ssang Yong Actyon Sport 4WD, 2008 god
По Договор
22.07.2021 14:12

Карпош / Скопје

Марка:

Ssangyong

Модел:

Actyon

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.11625

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ssang yong Actyon Sport 4WD
2.2 CDI dizel mercedes motor
143 ks
2008 godina

*Kamionetot e vo TOP sostojba !!
*4X4 pogon na site trkala !
*Novi gumi, dislovi i plocki , servisiran !
*Registriran do 06.2022 godina
*Nosivost 655 kg
*Atestirana kuka

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Hyundai I 20 1.4 CRDi,2012 g.

70229000 €

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks,2013 god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам