1 / 12
Ridley scorpion unikaten velosiped
420 €
14.12.2022 14:03

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava velosipedot.
Sifteri i menuvaci shimano xt
Kocnici magura
Bandasi FSA
Gumi michelin vozeni dali 500km
Amortizer rockshox

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
070249988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам