1 / 10
Mercedes B Class 180 - 2.0 CDI
4.700 €
Цената не е фиксна
14.07.2021 14:50

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам Мерцедес Б Класа 180 ЦДИ. Автомобилот е во одлична состојба, регистриран до ноември 2021 со зелен картон, може да се види и проба во секој момент.

Цела опрема е во функција, сега наполнет фреон на клима. Има 4 летни гуми мишелин возени само една сезона, дополнително во цената се вклучени и уште 4 бандажи 17" со гуми.

Секој кој е сериозно заинтересиран може веднаш да ја види и проба колата.

Саше - 072 270 211

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sashe
Потврден огласувач
072270211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам