1 / 4
Komplet namestena nova kukja vo Skopje
120.000 €
18.12.2021 11:52

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

243 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

145 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gjorce Petrov 6

Se prodava nova kukja komplet namestena so mebel vo Skopje, Gjorce Petrov 6.

Kukjata moze da se podeli so dva vleza i da se koristi kako dva stana.

informacii od imoten list:
Podrum + Prizemje + Kat

*Vkupno plac: 243m2
*Dvor: 145m2
*na kat: 98m2

Podrum: 16m2
Garazha 17m2
Parno niz celata kukja.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

072/257-445 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам