1 / 2
se prodava plac niva, vo nerezi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 15:05

Карпош / Скопје

Квадратура:

6139 m²

Тип на земјиште:

Останато

se naogja na pola pat do vodno,makedonsko selo.
ima neprecen pogled prema celo skopje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zt
Потврден огласувач
072 207 522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам