1 / 7
КОМПЛЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПА
499 МКД
Цената е фиксна
14.07.2021 15:58

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Трон Шоп Македонија [ ww.tronshop.mk ]

Шифра на производ: 035 [ https://tronshop.mk/proizvod/komplet-za-gotvenje-jajca-bez-luspa/ ]

Подгответе совршено варено јајце без лушпа. Скратете го времето за подготовка, направете интересен и здрав појадок.

Пробајте го неверојатниот вкус на варено јајце со зачини, со помош на уредот за варење на јајца без лушпа. Во уредот, јајцето се готви како во вистинска лушпа, а благодарение на нелепливата внатрешност, јајцето лесно ќе ви се излизне само кога ќе го отворите.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од: Претпријатие

Tron Shop MK
Потврден огласувач
075460608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам