1 / 5
Audi A6
5.000 €
14.07.2021 16:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A6 2.0 TDI za povekje informacii javete se na 071 317 794 Riste

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
71317794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам