1 / 6
Dynacord SL2400 и RCF BASS 8015 AS II
1.800 €
1.850 €
08.04.2022 14:02

Охрид / Охрид

Se prodava:
2x 1000W RCF Sub 8015 AS II
1x Dynacord SL2400 2x1200W

Za specifikacii otvorete gi linkovite:
RCF:
http://www.alfaaudio.com.mk/ShowProduct.aspx?p=163884&name=SUBWOOFER_S8015_II_RCF&ct=6199&r=6&c=20&l=54

Dynacord:
https://www.thomann.de/intl/dynacord_sl2400.htm

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071386700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам