1 / 5
Куќа
1 €
19.05.2023 06:43

Македонски Брод

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул.Димитар Влахов

Продавам имот, двор околу 900м² спрат од куќа 120м² помошен објект 20м² во центарот на Македонски Брод веднаш зад бензинската со прекрасен овоштарник
Контакт: 071 354 613

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
071354612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам