Нива
4.000 €
14.07.2021 18:45

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

16000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива погодна за одгледување на јаткасто овошје, пчели, чување на стока и др.
Нивата се наоѓа во м.в. Студена чешма, Дабнишки пат.
075 237 111 Илија

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
071206466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам