1 / 12
Peugeot 308 1.6 HDi,92ks, 2011 god.
По Договор
22.07.2021 14:12

Карпош / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 308 1.6 HDi
68kw/92ks
2011 godina

*Pezoto e vo odlicna sostojba !!
*Servisna kniska !!
*Garancij na Km !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi A3 1.9 TDI 105 ks, 2009 god.

0 €

Opel Astra 1.7 CDTi,110ks,2010 god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам