СЕ БАРААТ ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ
1 МКД
14.07.2021 20:55

Охрид / Охрид

Се бараат градежни работници за поставување бекатон плочки

Контакт:075241192

Категорија: Останато

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
071541122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам