1 / 2
Delovi Mazda 323 F Benzin 16v
1 €
Цената не е фиксна
28.07.2022 11:07

Виница / Виница

Марка:

Mazda

Модел:

323

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Mazda 323F Benzin 16v

Momentalno pali vozi se prodava na delovi

Info: 077873777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам