1 / 3
Patiki za rakomet ASICS br 45
4.000 МКД
Цената е фиксна
31.05.2022 06:42

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Светло сина

Prodavam patiki za rakomet 45 broj
Inf na tel 077 672 472
077 672 472

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

dzaic
Потврден огласувач
071 448 114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам