1 / 1
Hauba za Hyundai Accent 2006-2011
3.800 МКД
28.07.2022 10:00

Тетово / Тетово

Haubata treba samo da se prefarba poradi ostetena boja, nema potreba od drugi korekcii ( peglanje i kitiranje ).

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075243763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам