1 / 6
odvod kanalizacija odzatnuvanje otpusuvanje masinski 24/7
По Договор
18.01.2023 10:31

Скопје Центар / Скопје

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа.
Одзатнување на канализациона мрежа(шахти,надворешни одводни цевки) а воедно и чистење на истите се со цел да се спречи нивно повторно запушување.
Одзатнување и чистење на садопери,лавабоа,туш кабини,кади и веце шољи во домаќинства.
Исто така ги вршиме истите дејности и во ресторани,хотели и погони за производство и услуги.
Воедно вршиме и чистење на бекатон плочки,камени стази,камени ѕидови и останати надворешни подлоги како травентин плочки и слично.
Чистење на вертикали од тераси,олуци на станбени објекти и куќи.
Побарајте не и ви гарантираме дека ќе ја завршиме нашата работа во најкус можен рок,професионално и пред се педантно и чисто.24/7 kontakt 075281028

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

enis
pance nedelkovski
Потврден огласувач
075281028
Испрати Е-маил до огласувачот

одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

2000 МКД

Otdzatnuvanje,otpusuvanje,odvod 24/7 075281028 masinski

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам