1 / 1
VGA to Type C Adapter
600 МКД
15.07.2021 12:14

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴VGA to Type C Adapter

✅VGA to Type C адаптерот ви овозможува да конектирате видео / слика од вашите лаптопи со USB-C порта до вашиот телевизор / монитор / проектор со VGA порт.

✅Дава видео со висока дефиниција / кристална слика.

✅Конвертерите VGA to Type C поддржуваат резолуции со HD видео резолуции до 1920x1200 или 1080p.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB,HDMI,Network кабели

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам