1 / 7
Drebong za metal
890 €
15.05.2022 21:41

Свети Николе / Свети Николе

rabotna dolzina 1000mm, dimenzii na futer: 230mm, dupka za osovina: 40mm, motor 5,5 kw.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071499611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам