1 / 4
SEA DOO GTR 215 +PRIKOLKA + POJASI; M,L,L
13.000 €
Цената е фиксна
15.07.2021 13:01

Виница / Виница

• High-Performance Variable Trim System (VTS)
• Supercharged Engine
• Touring Mode / Sport Mode
• Intelligent Throttle Control (iTC)
• ECO Mode
• Wide-Angle Mirrors
• Driving Center
• Large Front Storage Compartment
• Closed-Loop Cooling System (CLCS)
• Intelligent Brake & Reverse (iBR)
• Large Swim Platform
• Touring Seat
• RF D.E.S.S™ Key
• Off-Throttle Assisted Steering (O.T.A.S.)
• D-Sea-Bel Sound Reducing System
KONTAKT-075296792

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Мопед RAPIDO со куфер

61890 €

Асфалторезачка FS 305

99250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам