1 / 11
POLO 1.4TDI 2008, registrirano do 17.07.2022
3.300 €
3.600 €
Денес 14:02

Аеродром / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava polo 2008 god. 1.4tdi regisrirano cela godina,
Kolata e vo odlicna sostojba redovno odrzuvana napraven servis pred 1000km.
Od oprema poseduva :
-Klimatronik
-Parking senzori pozadi / fabricki
-Greaci na sedista
-Tempomat
-Fabricki zatemneti zadni stakla
-halogenki

Kolata ima pominato 249000km i moze da se proba i vidi vo sekoe vreme

075 205 835

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075205835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам