1 / 6
Tiguan
9.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2021 13:33

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.11625

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Tiguan 4 motion vo odlicna sostoiba so set nov Luk i golem servis i novi gumi kolata e vo super sostoiba registracia do 07/22 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mujo
Потврден огласувач
070229263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам