1 / 7
Nintendo Switch originalni igri
800 МКД
20.06.2022 12:07

Кисела Вода / Скопје

Prodavam originalni igri za Nintendo Switch vo odlicna sostojba. Poveke info na tel.

Mario Kart 2500
Mario 3D All Stars 3200
WW2K 800
Rollercoaster tycoon 1000
Luigi's Mansion 3 - 2500
Splatoon 2 - 2000

https://www.facebook.com/MMGamesMK

Конзоли, игри и додатоци на продажба. Достава низ цела Македонија. Нарачки во порака или на телефон. Повеќе информацја и цени под секоја слика.
Албуми👇
- #Nintendo - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.102912802011656

- #PlayStation - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.102990282003908

- #Xbox - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.102914452011491

- For #PC and another #Tech - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.118130510489885

- #Repairing and #modding - https://www.facebook.com/MMGamesMK/photos/a.103012882001648/137080908594845/

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Nintendo Switch originalni igri

800 МКД

Nintendo Gameboy i Gameboy Advance originalni igri

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам