Се бара цимерка за стан во Центар
100 €
15.07.2021 19:00

Скопје Центар / Скопје

Барам вработена цимерка за стан во Центар. Станот е цел спрат од куќа и има две спални соби, посебна дневна, кујна, бања и тераса.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Gustav
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам