1 / 3
Maks
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2021 21:35

Демир Хисар

Se prodava labrador(Maks) 14 meseci, primeni SITE vakcini, poseduva kniska, pasos nema, kuceto e mnogu igrivo so deca, se prodava poradi ne moznost za ponatamosno cuvanje

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
076200208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам