1 / 5
Citroen DS5
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2022 14:09

Струга / Струга

Марка:

Citroen

Модел:

DS5

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

133 kw / 181 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava citroen DS5 2017 god pominati 164000 km 2.0 HDI 181ks
Tel:070302419
070204696

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070302419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам