1 / 9
Smestuvanje vo strog centar na Ohrid
По Договор
18.08.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршија. Студиото е опременo со клима, кујна, одделна бања, тераса, безжичен интернет, кабелска ТВ...
Тел. инфо: 077/570-091

ohrid sobi apartmani охрид соби апартмани

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

OhridSobi
Потврден огласувач
077570091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам