1 / 3
SKODA Fabia
4.000 €
Цената е фиксна
16.07.2021 08:37

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Шкода Фабиа 1.2 бензин 2011 година без никакви проблеми.Јас сум прв сопственик.Возена е пд административни работници во фирма.Се продава заради обнова на возен парк.Колата има клима.Цената е фиксна.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070339111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам