1 / 1
Ford transit
4.000 €
Цената е фиксна
16.07.2021 08:53

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

450000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Продавам транзит јас сум прв сопственик.Возилото има 450 000 реални км.Пред 30 000 км му е сменет моторот со транзит од 2011 година со 160 000км и со 110кс.Возено локал леб до последен ден.Исфрлено од употреба поради обнова на возен парк.Може и замена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070339111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам