1 / 9
Издавам соби / апартман во Пештани - Охрид
По Договор
25.08.2021 11:48

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам соби / апартман во Пештани на само 40 метри од плажа. Се издаваат двокреветни, трокреветни и четворокревтни соби.Собите имаат и тераси со поглед кон езерето. Сопствен паркинг простор, интернет и телевизија во секоја соба. Цена по договор во зависност од деновите на престој.. Контакт 070 672 295 Валентина

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Jovan Mihajloski
Nikola Todoorski
Потврден огласувач
070672295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам