1 / 5
Opel meriva astra 1.7 i 1.8 kompjuter
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 10:05

Битола / Битола

Dva kompjuteri za dizel 1.7 crdi 1.8 benzin za site opeli so toj motor i sve ostanato ima

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам