1 / 6
Brener na nafta
150 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
28.05.2022 19:11

Вевчани / Струга

Se prodavaat dva breneri za nafta vo odlicna sostojba
mnogu malce koristeni so timer termostat
cena na svn 150 eu lambogini 150 eu

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

PC Service Risting
Потврден огласувач
075311404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам