1 / 1
Zavaruvanje na klimi za sekakvi vozila.
1 €
02.07.2022 07:43

Неготино / Неготино

Марка:

Други

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

22 kw / 30 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Klimi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076430636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам