1 / 12
Apartmani sobi Vila Galeria Pestani Ohrid
1 МКД
16.09.2022 13:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat apartamani vo Pestani posebno wc, Kujna balkon so pogled na ezero, privaten parking, dvor wi-fi, povejke info na 075397776

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075397776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам