1 / 12
CITROEN C3 PICASSO 1.6 BEN/PLIN EXCLUZIVE 2011 NOVA
1 €
22.07.2021 12:24

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3 Picasso

Година:

2011

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO
KOMPLETNO ISPRAVNO SO NAJJAKATA OPREMA
PERFEKTEN MOTOR
PREKRASEN ENTERIER
DVA KLUCA
BEZ UDARI I FARBANI RABOTI

NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GR
Потврден огласувач
072229667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам