1 / 9
SCOOTER PUKY GERMANSKI
2.500 МКД
16.08.2022 10:40

Гостивар / Гостивар

GERMANSKI SCOOTER KAKO NOVA
OD 5-12GOD

www.puky.de

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Се продава од:

RETRO.SHOP
Потврден огласувач
070853004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам