1 / 3
Skuter 150cc
400 €
24.06.2022 21:28

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Scooter

Километри:

15000

Se prodava truva 150cc , dvete gumi se skoro novi , plocki napred nazad novi, nov akomulator

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071223255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам