1 / 7
Се продава куќа
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2021 10:38

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

185 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2002

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

4та Македонска Бригада

Се продава куќа од 185 м2 и 450 м2 дворно место со комплетно среден двор и овоштарник, гаража 10 м2 со електрична роло врата и помошни простории во дворот од 15 м2. Во куќата има веќе поставена инсталација за парно.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vela
Потврден огласувач
0038970323473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам