Prodavam stan vo Topansko pole
38.000 €
Цената не е фиксна
21.07.2021 20:47

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1984

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Nikola Maleshevski, 24

Se prodava dvosoben, prosiren stan vo Topansko pole, vo zgrada od 4 sprata. Stanot e na vtori sprat, so centralno-parno greenje, Ima golem podrum, i golem prostor za parkiranje.

Telefon za kontakt : 078/221/993 , moze i dogovor po viber.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078221993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам