1 / 1
INTEX IT-900 звучници
1.390 МКД
17.07.2021 12:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴INTEX IT-900

✅Искусете кристално чисто аудио со системот за звучници IT-900.
✅Моќниот систем со 2,1 канал има два сателитски звучници и моќен сабвуфер.
✅Се одликува со Bluetooth-врска што овозможува безжично поврзување со вашиот iPad, паметен телефон или други уреди со Bluetooth.
✅Можете да користите AUX кабел и да го поврзете звучникот со вашиот паметен телефон, таблет или лаптоп.
✅Можете дури и да го приклучите вашиот паметен телефон или таблет на USB-портата.
✅Овој систем на звучници убаво ќе се вклопи во декор на вашиот дом.

🔴Цена: 1390 ден.

✅Përjetoni një audio kristal të pastër me sistemin e altoparlantëve IT-900.
✅Sistemi i fuqishëm 2.1 kanalësh përmban dy altoparlantë satelitorë dhe një nën-vufer të fuqishëm.
✅Ajo përmban lidhje Bluetooth që lejon lidhje pa tel me iPad, smartphone ose pajisje të tjera Bluetooth. ✅Mund të përdorni një kabllo AUX dhe të lidhni altoparlantin me smartphone, tabletë ose laptop. ✅Mund të futni edhe smartphone-in ose tabletën tuaj në portën USB dhe të dëgjoni muzikë pa ndërprerje. Ky sistem altoparlantësh do të shkrihet bukur me dekorin e shtëpisë tuaj.

🔴Çmimi: 1390 den.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

T5 Wireless Bluetooth Speaker

400 МКД

Genius SW-2.1 375

1699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам