1 / 5
Novi Steve Madden obuvki
1.000 МКД
18.05.2023 16:51

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

37

Боја:

Сива

Se prodavaat skroz novi se.Pisuva broj 37 no odgovaraat na 36.Poradi toa i gi prodavam

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

///
Потврден огласувач
078406710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам