1 / 12
AUDI A8 4.2 QUATTRO
24.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

258 kw / 351 ks

Kласа на емисија:

Останато

•AUDI A8 4.2 356PS 8BERZINI
•GODINA: 2011
•FULL SERVISIRANO
•SO NAJ FULL OPREMA
•MASAZHERI NA SEDISTA
•GREAC NA VOLAN
•GREACI NA SEDISTA
•MEMORIA NA SEDISTA
•AUTOPILOT
•SIBER
•VOLAN NA STRUJA
•KAMERI
•MIDNIGHT
•BLUETOOTH
•AUX
•USB
• KLIMATRONIK DVOZONSKI
• F1 BRZINI NA VOLAN (+ , -)
•BOSE OZVUCUVANJE
•NASLONI ZA RACE
•MESTO ZA STEKER NA ZADNITE SEDISTA

Napraven service pred 100km full i smeneta prednica
Kupena od Porsche Makedonia
Polirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Junus
Потврден огласувач
070344522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам