1 / 11
Градскиот трговски центар
160.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2022 08:41

Штип / Штип

Квадратура:

90 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

СЕ ПРОДАВА
2000е по М2
објекто е издаден по наем има важечки договор кои може да се продолжи или раскине
КОМПЛЕТ СО ИНВЕНТАР ИЛИ БЕЗ ПО ВАШ ИЗБОР
лице за контакт 070/841-111

Деловен простор издаден под наем (гостилница ТАЗЕ)лице за контакт 070/841-111

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам