1 / 10
Separe
1.300 €
18.05.2022 11:21

Гостивар / Гостивар

Se prodavat dve separinja vo forma p za 8 dusi e edno ili dvete spoeni se za 16 so dve club masi od mediapan 5ka
Moze zamena so avtomobil

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам